Bezoekadres:
Jonkerweg 31
1217 PM Hilversum

Postbus 555
1200 AN  Hilversum

035-7900800

Bezoekadres:
Schuttersweg 26
1217 PZ Hilversum

Postbus 555
1200 AN  Hilversum

035-7900800

Schoolleiding

Rector dhr. dr. Peter Kromdijk pkromdijk@gsf.nl
Plaatsvervangend rector mw. Ally Liefhebber MME aliefhebber@gsf.nl
Afdelingsleider mavo en mavo/havo mw. drs. Urdice Sno usno@gsf.nl
Teamleiders havo en havo/vwo onderbouw mw. Manon Johannes BEd,

dhr. Yannick Peet BEd

mjohannes@gsf.nl

ypeet@gsf.nl

Afdelingsleider havo bovenbouw mw. ir. Gabriëlla van Wasbeek gvwasbeek@gsf.nl
Afdelingsleider vwo mw. Kelly Bogaert MEd kbogaert@gsf.nl
Afdelingsleider TalentARHC mw. ir. Gabriëlla van Wasbeek gvwasbeek@gsf.nl
Afdelingsleider QUEST ’21 dhr. Barry Roest MSc broest@gsf.nl

E-mailadressen personeel

Docenten

Dhr. P. Aertse BEd PAertse@gsf.nl aert
Dhr. I. Ahallak IAhallak@gsf.nl ahai
Dhr. M. Al-Awwadi BEd MAawwadi@gsf.nl awwa
Mw. W.J. van Alewijk BEd WvAlewijk@gsf.nl alew
Dhr. S. Ankone SAnkone@gsf.nl anko
Dhr. R. Attevelt RAttevelt@gsf.nl atte
Mw. A. Bastin BEd ABastin@gsf.nl basn
Dhr. B. P. H. Beers BBeers@gsf.nl beer
Mw. A.C.M. Bekkers ABekkers@gsf.nl bekk
Dhr. A. Belkassem ABellassem@gsf.nl bela
Mw. J. van den Berg BEd JvdBerg@gsf.nl berg
Mw. A.D.N. Bijvank BEd ABijvank@gsf.nl bijv
Mw. J. van Bladel MA JvBladel@gsf.nl blad
Dhr. P. Boonstra BEd PBoonstra@gsf.nl boon
Dhr. T. Boorsma TBoorsma@gsf.nl botj
Mw. H. Bouwer hbouwer@gsf.nl bouw
Mw. K. Brekelmans KBrekelmans@gsf.nl brek
Mw. R. Buitenhuis RBuitenhuis@gsf.nl buit
Dhr. R. Burger RBurger@gsf.nl burg
Dhr. drs. J. Burmeister JBurmeister@gsf.nl burm
Mw. S. Crijns BEd SCrijns@gsf.nl crij
Dhr. D. Dekker DDekker@gsf.nl dekk
Dhr. L. Dreijling LDreijling@gsf.nl drel
Mw. I. Eckardt BEd IEckardt@gsf.nl ecki
Mw. J.A.M. Galesloot BEd JGalesloot@gsf.nl gale
Dhr. M. de Gooijer MdeGooijer@gsf.nl gome
Mw. M. de Groot mdgroot1@gsf.nl grma
Mw. drs. C.H.J.A. van Hall CvHall@gsf.nl hall
Mw. E. van Hall BEd EvHall@gsf.nl hale
Dhr. P.G. Halma PHalma@gsf.nl halm
Dhr. L. Ham LHam@gsf.nl haml
Mw. C. Haug CHaug@gsf.nl haug
Mw. N. van der Helm NvdHelm@gsf.nl helm
Mw. R. Henselmans BEd RHenselmans@gsf.nl heru
Dhr. P. Heus BEd PHeus@gsf.nl heus
Dhr. E. Hijzen EHijzen@gsf.nl hijz
Dhr. D. ’t Hoen DtHoen@gsf.nl hoed
Mw. M. Holewijn BEd MHolewijn@gsf.nl hole
Mw. M van Ierland MvIerland@gsf.nl mier
Dhr. M. Intema MIntema@gsf.nl inte
Dhr. G. Jansen GJansen@gsf.nl jang
Mw. M. Johannes BEd MJohannes@gsf.nl joha
Dhr. E. Kaarsbaan EKaarsbaan@gsf.nl kaar
Mw. S. Kamphuis SKamphuis@gsf.nl kams
Dhr. T. Klijnstra MSc TKlijnstra@gsf.nl klij
Dhr. S.A.B. Kluin BEd SKluin@gsf.nl klui
Mw. A. de Koning BEd AdKoning@gsf.nl kona
Dhr. S. Lauwen SLauwen@gsf.nl lauw
Mw. K. Leeraar KLeeraar@gsf.nl leer
Mw. M. Lensink MLensink@gsf.nl lens
Mw. S.C. van der Linden SvdLinden1@gsf.nl linc
J. van Maaren jvmaaren@gsf.nl maaj
Dhr. D. Meijer DMeijer@gsf.nl medo
Mw. J.J.C. Mirande CMirande@gsf.nl mira
Mw. L.M.J. Moulis BEd LMoulis@gsf.nl moul
Dhr. B. Muijs BMuijs@gsf.nl muij
Mw. drs. W.M. Muller WMuller@gsf.nl mulw
Dhr. S. Nanninga SNanninga@gsf.nl nann
Mw. S. te Nuijl MA StNuijl@gsf.nl nuij
Mw. T. Oughzou TOughzou@gsf.nl ough
Dhr. Y.J. Peet BEd YPeet@gsf.nl peet
Mw. ing. S. Pool SPool@gsf.nl pool
Dhr. F. Ras FRas@gsf.nl rasf
Mw. I. Reijlink IReijlink@gsf.nl reij
Mw. A. van Rheede BEd AvRheede@gsf.nl rhee
Mw. M. Ridder MRidder@gsf.nl ridd
Mw. S.K.W. Ritzema BEd SRitzema@gsf.nl ritz
Mw. J. Rook JRook@gsf.nl rojo
Mw. G. van de Sande GvdSande@gsf.nl sang
Mw. drs. B.B. Scheper BScheper@gsf.nl scpr
Dhr. L. van Scherpenseel LvScherpenseel@gsf.nl scle
Mw. M.G.F. Schmidt BEd MSchmidt@gsf.nl sche
Mw. T. Schopman TSchopman@gsf.nl scte
Dhr. P. Smeulders psmeulders@gsf.nl smep
Dhr. T. Slager BEd TSlager@gsf.nl slag
Mw. L. Sno LSno@gsf.nl lsno
Dhr. K.G. Spall MA KSpall@gsf.nl spak
Dhr. D. Stamato DStamato@gsf.nl stad
Mw. S. Steinmann BEd SSteinmann@gsf.nl stei
Dhr. V.H.E. Stopel VStopel@gsf.nl stop
Dhr. R. van der Veen RvdVeen@gsf.nl veru
Dhr. A.A. Veerman MEd AVeerman@gsf.nl veer
Mw. drs. S. van de Velde SvdVelde@gsf.nl vels
Mw. S. Vincken SVincken@gsf.nl vinc
Dhr. P.S. Vogelaar BEd SVogelaar@gsf.nl voge
Dhr. D. van Voorst DvVoorst@gsf.nl vood
Mw. S. van Voorst BEd SvVoorst@gsf.nl voor
Mw. A. Vorrink AVorrink@gsf.nl vora
Dhr. A. M. de Vries BEd AMdVries@gsf.nl vrma
Dhr. N. Wagenaar BEd NWagenaar@gsf.nl wagn
Dhr. A.J. Wattel MEd AWattel@gsf.nl watt
Mw. drs. J.C. Wiegand HWiegand@gsf.nl wieh
Dhr. R. Wieleman RWieleman@gsf.nl wiro
Dhr. M. Wijnholt MWijnholt@gsf.nl wijn
Dhr. G. de Wijs GdWijs@gsf.nl wijs
Mw. R. El Yahyaoui ReYahyaoui@gsf.nl yahy
Mw. Y. Yücel BEd YYucel@gsf.nl yuce
Dhr. D. S. Zalmé DZalme@gsf.nl zalm
Mw. E. Zegers EZegers@gsf.nl zege

Ondersteunend personeel

Ö. Anac OAnac@gsf.nl anac
J.J.T. Arends JArends1@gsf.nl aren
H.J. Bakker HBakker2@gsf.nl bakk
Mw. T. de Bruin TdBruin@gsf.nl brut
Mw. S. Dirkse SDirkse@gsf.nl dirs
Mw. R. van der Eijden RvdEijden@gsf.nl eijr
Mw. I. Enkelaar IEnkelaar@gsf.nl enke
Mw. E. Hamer EHamer@gsf.nl hame
Mw. R. Heeger RHeeger@gsf.nl hero
D. Hodde DHodde@gsf.nl hodd
Mw. A. ter Horst AtHorst@gsf.nl hora
Mw. H. Jacobs HJacobs@gsf.nl jaco
M. Kreuning MKreuning@gsf.nl kreu
Mw. S. van Leeuwen SvLeeuwen@gsf.nl leeu
W. Meijers WMeijers@gsf.nl mewi
J. van der Ploeg JvdPloeg@gsf.nl ploe
D. Sahin DSahin@gsf.nl sahi
F.A. Seraus FSeraus@gsf.nl sera
K. Shirzad KShirzad@gsf.nl shir
Mw. M.B. Smit MSmit1@gsf.nl smim
Mw. N. Versteeg NVersteeg@gsf.nl vern
Mw. M. Vink MVink@gsf.nl vink
Mw. E. Volkering EVolkering@gsf.nl volk
T. ter Weeme TtWeeme@gsf.nl weem
Mw. L. Wolf LWolf@gsf.nl wolf

Overzicht mentoren en coaches

Klik hier voor het overzicht.

Overige functionarissen

Voor de onderstaande zaken kunt u contact opnemen met de desbetreffende functionaris. Zij zijn te bereiken via e-mail.