Bezoekadres:
Jonkerweg 31
1217 PM Hilversum

Postbus 555
1200 AN  Hilversum

035-7900800

Bezoekadres:
Schuttersweg 26
1217 PZ Hilversum

Postbus 555
1200 AN  Hilversum

035-7900800

Schoolleiding

Rector de heer drs. R. Karman rkarman@gsf.nl
Plaatsvervangend rector mevrouw A. Liefhebber MME aliefhebber@gsf.nl
Teamleider QUEST de heer B.L. Roest BA broest@gsf.nl
Teamleider mavo mevrouw drs. U. Sno usno@gsf.nl
Teamleider onderbouw havo en havo/vwo de heer B.L. Roest BA broest@gsf.nl
Teamleider bovenbouw havo mevrouw ir. G. van Wasbeek gvwasbeek@gsf.nl
Teamleider vwo mevrouw A. J. Lugtmeijer MME jlugtmeijer@gsf.nl

E-mailadressen personeel

Docenten

Dhr. P. Aertse BEd PAertse@gsf.nl aert
Dhr. M. Al-Awwadi BEd MAawwadi@gsf.nl awwa
Mw. W.J. van Alewijk BEd WvAlewijk@gsf.nl alew
Dhr. S. Ankone SAnkone@gsf.nl anko
Dhr. R. Attevelt RAttevelt@gsf.nl atte
Mw. A. Bastin BEd ABastin@gsf.nl basn
Dhr. B. P. H. Beers BBeers@gsf.nl beer
Mw. A.C.M. Bekkers ABekkers@gsf.nl bekk
Mw. T. Bellis BEd TBellis@gsf.nl bell
Mw. J. van den Berg BEd JvdBerg@gsf.nl berg
Mw. R. van Berkel MSc RvBerkel@gsf.nl berk
Mw. A.D.N. Bijvank BEd ABijvank@gsf.nl bijv
Mw. J. van Bladel MA JvBladel@gsf.nl blad
Dhr. P. Boonstra BEd PBoonstra@gsf.nl boon
Mw. A. Bowring ABowring@gsf.nl bowr
Mw. H. Bouwer hbouwer@gsf.nl bouw
Mw. S. Bremekamp SBremekamp@gsf.nl bres
Mw. E. de Bruin BC EdBruin@gsf.nl brue
Dhr. R. Burger RBurger@gsf.nl burg
Dhr. drs. J. Burmeister JBurmeister@gsf.nl burm
Mw. S. Crijns BEd SCrijns@gsf.nl crij
Dhr. D. Dekker DDekker@gsf.nl dekk
Mw. L van Dop LvDop@gsf.nl dopl
Dhr. L. Dreijling LDreijling@gsf.nl drel
Mw. I. Eckardt BEd IEckardt@gsf.nl ecki
Mw. A. Eleveld AEleveld@gsf.nl elea
Mw. J.A.M. Galesloot BEd JGalesloot@gsf.nl gale
Dhr. M. de Gooijer MdeGooijer@gsf.nl gome
Mw. S. El Haichar SEHaichar@gsf.nl haic
Mw. drs. C.H.J.A. van Hall CvHall@gsf.nl hall
Mw. E. van Hall BEd EvHall@gsf.nl hale
Dhr. P.G. Halma PHalma@gsf.nl halm
Mw. C. Haug CHaug@gsf.nl haug
Mw. R. Henselmans BEd RHenselmans@gsf.nl heru
Dhr. P. Heus BEd PHeus@gsf.nl heus
Dhr. E. Hijzen EHijzen@gsf.nl hijz
Dhr. D. ’t Hoen DtHoen@gsf.nl hoed
Dhr. F. Holdinga BEd FHoldinga@gsf.nl hold
Mw. M. Holewijn BEd MHolewijn@gsf.nl hole
Dhr. M. Intema MIntema@gsf.nl inte
Dhr. G. Jansen GJansen@gsf.nl jang
Dhr. J. Jetten JJetten@gsf.nl jett
Mw. M. Johannes BEd MJohannes@gsf.nl joha
Dhr. T. Klijnstra MSc TKlijnstra@gsf.nl klij
Dhr. S.A.B. Kluin BEd SKluin@gsf.nl klui
Dhr. H. Kok HKok@gsf.nl kokh
Mw. A. de Koning BEd AdKoning@gsf.nl kona
Dhr. B. de Kromme BdKromme@gsf.nl krob
Dhr. S. Lauwen SLauwen@gsf.nl lauw
Mw. K. Leeraar KLeeraar@gsf.nl leer
Mw. M. Lensink MLensink@gsf.nl lens
Mw. S.C. van der Linden SvdLinden1@gsf.nl linc
Dhr. D. Meijer DMeijer@gsf.nl medo
Mw. L.M.J. Moulis BEd LMoulis@gsf.nl moul
Mw. drs. W.M. Muller WMuller@gsf.nl mulw
Dhr. S. Nanninga SNanninga@gsf.nl nann
Dhr. T. de Nijs TdNijs@gsf.nl nijs
Mw. S. te Nuijl MA StNuijl@gsf.nl nuij
Mw. T. Oughzou TOughzou@gsf.nl ough
Dhr. Y.J. Peet BEd YPeet@gsf.nl peet
Mw. ing. S. Pool SPool@gsf.nl pool
Mw. I. Reijlink IReijlink@gsf.nl reij
Mw. A. van Rheede BEd AvRheede@gsf.nl rhee
Mw. M. Ridder MRidder@gsf.nl ridd
Dhr. J.M.J. van Rijn MA JvRijn@gsf.nl rijn
Mw. S.K.W. Ritzema BEd SRitzema@gsf.nl ritz
Dhr. P. van Rosse FvRosse@gsf.nl rosf
Mw. G. van de Sande GvdSande@gsf.nl sang
Mw. drs. B.B. Scheper BScheper@gsf.nl scpr
Dhr. L. van Scherpenseel LvScherpenseel@gsf.nl scle
Mw. M.G.F. Schmidt BEd MSchmidt@gsf.nl sche
Mw. T. Schopman TSchopman@gsf.nl scte
Dhr. T. Slager BEd TSlager@gsf.nl slag
Mw. A. M. Slegers MSc SSlegers@gsf.nl sleg
Dhr. G. Spall BEd GSpall@gsf.nl spal
Dhr. K.G. Spall MA KSpall@gsf.nl spak
Dhr. D. Stamato DStamato@gsf.nl stad
Mw. S. Steinmann BEd SSteinmann@gsf.nl stei
Dhr. V.H.E. Stopel VStopel@gsf.nl stop
Mw. C. Q. Thijs CThijs@gsf.nl thijc
Dhr. J. Thijssen JThijssen@gsf.nl thju
Mw. L.E. Tiesing MA LTiesing@gsf.nl ties
Dhr. R. van der Veen RvdVeen@gsf.nl veru
Dhr. A.A. Veerman MEd AVeerman@gsf.nl veer
Mw. drs. S. van de Velde SvdVelde@gsf.nl vels
Mw. C. M. Verdonk BA CVerdonk@gsf.nl verd
J. Versluis BEd JVersluis@gsf.nl vers
Mw. S. Vincken SVincken@gsf.nl vinc
Dhr. P.S. Vogelaar BEd SVogelaar@gsf.nl voge
Mw. S. van Voorst BEd SvVoorst@gsf.nl voor
Mw. A. Vorrink AVorrink@gsf.nl vora
Dhr. A. M. de Vries BEd AMdVries@gsf.nl vrma
Dhr. N. Wagenaar BEd NWagenaar@gsf.nl wagn
Dhr. A.J. Wattel MEd AWattel@gsf.nl watt
Mw. drs. J.C. Wiegand HWiegand@gsf.nl wieh
Dhr. R. Wieleman RWieleman@gsf.nl wiro
Dhr. G. de Wijs GdWijs@gsf.nl wijs
Mw. R. El Yahyaoui ReYahyaoui@gsf.nl yahy
Mw. Y. Yücel BEd YYucel@gsf.nl yuce
Dhr. D. S. Zalmé DZalme@gsf.nl zalm
Mw. E. Zegers EZegers@gsf.nl zege

Ondersteunend personeel

J.J.T. Arends JArends1@gsf.nl aren
H.J. Bakker HBakker2@gsf.nl bakk
Mw. S. Bremekamp SBremekamp@gsf.nl bres
Mw. T. de Bruin TdBruin@gsf.nl brut
Mw. R. van der Eijden RvdEijden@gsf.nl eijr
Mw. I. Enkelaar IEnkelaar@gsf.nl enke
Mw. M.A.W. de Goeij MdGoeij@gsf.nl goei
Mw. E. Hamer EHamer@gsf.nl hame
D. Hodde DHodde@gsf.nl hodd
Mw. H. Jacobs HJacobs@gsf.nl jaco
M. Kreuning MKreuning@gsf.nl kreu
Mw. S. van Leeuwen SvLeeuwen@gsf.nl leeu
W. Meijers WMeijers@gsf.nl mewi
Mw. N. J. Meurs NMeurs@gsf.nl meur
J. van der Ploeg JvdPloeg@gsf.nl ploe
F.A. Seraus FSeraus@gsf.nl sera
Mw. M.B. Smit MSmit1@gsf.nl smim
Mw. N. Versteeg NVersteeg@gsf.nl vern
Mw. M. Vink MVink@gsf.nl vink
Mw. E. Volkering EVolkering@gsf.nl volk

Overzicht mentoren en coaches

Klik op de afbeelding voor vergroting.

Overige functionarissen

Voor de onderstaande zaken kunt u contact opnemen met de desbetreffende functionaris. Zij zijn te bereiken via e-mail.