17 oktober 2023 vindt de Beroepenmarkt plaats voor de leerlingen van ons ARHC. Doet u mee?

Wij zoeken oud-leerlingen of ouders die onze leerlingen willen inspireren, enthousiasmeer en informeren over hun beroep!

Zij moeten al vrij jong keuzes maken voor wat ze later willen gaan doen. Met het organiseren van een jaarlijkse Beroepenmarkt, waarin ouders en oud-leerlingen vertellen over hun ervaringen, willen we hen zo goed mogelijk informeren en voorbereiden op die keuzes.

Dit jaar is deze beroepenmarkt op dinsdag 17 oktober 2023 van 19.00 tot 21.00u.

Uw hulp is dus nodig. Lijkt het u leuk om uw beroep te (re)presenteren en met onze leerlingen in gesprek te gaan? Meldt u zich dan via de volgende link aan voor deze avond: https://tinyurl.com/BeroepenmarktARHC2023

Mocht u nog vragen hebben kan dat via beroepenmarktarhc@gmail.com.